Haber Detayı
06 Temmuz 2015 - Pazartesi 21:16 Bu haber 1252 kez okundu
 
Kraliçe Survivor'da yarışmak istiyor!
Best Model of Turkey 2014 ikincisi Dila Pekdemir Survivor'a katılmak istediğini söyledi
Magazin Haberi
 Kraliçe Survivor'da yarışmak istiyor!

 Bir yıl içerisinde güzellik yarışmalarında kazandığı üç ödülle büyük bir başarıya imza attıktan sonra esas hedefinin oyunculuk olduğunu açıklamıştı. Yaptığı açıklamanın ardından yapımcılar tarafından gelecek vaadeden oyuncu olarak gösterildiği ve dizi teklifleri aldığı dönemde tescilli güzelin Survivor'a katılma isteği herkesi şaşırttı.
"Her zaman söylediğim gibi esas hedefim oyunculuk, eğitimini de aldım. Güzel projeler var görüşüyoruz, menajerim Emrah Yıldız'la birlikte her teklifi mutlaka göz önünde bulunduruyoruz. Şuan netleşen bir projem yok, görüşmelerimiz devam ediyor. Survivor'a katılmayı istememdeki neden ise orada yarışmak, o mücadeleyi yaşamak istiyorum. Sporun birçok dalıyla uğraştım, kondisyonum yüksek ve kendime güveniyorum. Survivor beden gücünü yarıştırırken karakteri de güçlendiren ve olgunlaştıran bir yarışma, insan sahip olduklarının değerini çok daha iyi anlıyor olmalı diye düşünüyorum."
 
Türkiye'nin "Turizm Güzellik Kraliçesi" ünvanına da sahip olan Dila Pekdemir, Kıbrıs'ın en lüks otellerinden birinin reklam yüzü olmak için hazırlanıyor. Tescilli güzel haftasonu Kıbrıs'a gidecek
Kaynak: Editör:
Etiketler: Best, Model, of, Turkey, 2014, ikincisi, Dila, Pekdemir, Survivora, katılmak, is
Yorumlar
Haber Yazılımı