Haber Detayı
17 Şubat 2014 - Pazartesi 10:36 Bu haber 877 kez okundu
 
Aslı Tandoğan'dan 'Hazal Kaya' yorumu!..
Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı arp bölümünden mezun olan, bugüne kadar birçok dizide oynayan son olarak ‘A.Ş.K’ dizisinde ‘Şebnem’ rolüyle ekrana gelen Tandoğan, eski rol arkadaşı Hazal Kaya'nın kulaklarını çınlattı...
Magazin Haberi
Aslı Tandoğan'dan 'Hazal Kaya' yorumu!..

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı arp bölümünden mezun olan, bugüne kadar birçok dizide oynayan son olarak ‘A.Ş.K’ dizisinde ‘Şebnem’ rolüyle ekrana gelen Tandoğan, Hazal Kaya’yla arasında iddia edilenin aksine hiçbir sorun olmadığını söyledi. Tandoğan, “Hazal’la aramızda hiç problem olmadı. Set yorucuydu ve herkes birbirine inanılmaz destek oluyordu. Dedikodu çıkınca sonu gelmiyor. Sanki o problemliymiş de ben onu çekemiyormuşum gibi böyle garip haberler çıktı. Ama kesinlikle böyle bir şey yoktu. Ben Hazal’ı çok seviyorum. İkimizi karşılaştırdılar. Benden 10 yaş küçük, güzel ve yetenekli biriyle karşılaştırılmam bence güzel bir şey”diye konuştu.

‘Çikolatadan vazgeçmem’

Tandoğan, formunu nasıl koruduğunu ise, “Spor yapıyorum. Hareketli olmaya özen gösteriyorum. Beyaz ve kırmızı etten uzak duruyorum. Sadece deniz mahsulleri yiyorum. Bol su içiyorum. Öyle abur cubur yemiyorum ama çikolatadan vazgeçemiyorum” cümleleriyle anlattı. Özge Özder ve Ayça Varlıer’le ‘Bana Göz Kulak Ol’ isimli derneği kuran Tandoğan, son projelerinde yunus esaretine karşı duyarlılık yaratabilmek için Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Mert Fırat gibi isimlerin rol aldığı film hazırlayarak yunus parklarına gidilmemesi çağrısında bulunduklarını belirtti.


Kaynak: (DHA) - Doğan Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Hacettepe, Üniversitesi, Devlet, Konservatuvarı, arp, bölümünden, mezun, olan, b
Yorumlar
Haber Yazılımı