Haber Detayı
11 Mart 2014 - Salı 13:58 Bu haber 1382 kez okundu
 
Belçim Bilgin kurallarını yıktı
14 Mart'ta vizyona girecek "Sadece Sen" filmi için dün Kanyon'da basın gösterimi yapıldı. Gözleri görmeyen genç bir kızla eski bir boksörün aşkını konu alan filmde, başrolü İbrahim Çelikkol'la paylaşan Belçim Bilgin'in cesur sahneleri dikkat çekti.
Magazin Haberi
Belçim Bilgin kurallarını yıktı

Sinema eleştirmeni Serdar Akbıyık, Bilgin için "Yılmaz Erdoğan'ın karısı olması sebebiyle 'Öpüşmem, sevişmem' gibi birtakım kurallara sahipti. Ama bu filmde İbrahim Çelikkol'la öpüşerek ve sarılarak, bize canlandırdığı karakterin sevgisini hissettirebildi" dedi.

Kerem Akça da "Ağlatma becerisi olan duygusal bir film. Yüksek bir gişe rakamına ulaşabilir. Bundaki en büyük pay da Belçim Bilgin'in sergilediği üstün performans. Belçim, Türk sinemasının Julia Roberts'ı olma yolunda ilerliyor" yorumunu yaptı.

Alper Turgut ise "Beren Saat daha iyi bir görme engelli performansı sergilemişti. Belçim bir noktaya kadar iyiydi. Belli yaşta bir kadının ameliyata girerken çocuksu tavırlar sergilemesi bana pek inandırıcı gelmedi. İbrahim Çelikkol'un oyunculuğunun daha iyi olduğunu söyleyebilirim" diye konuştu.

Günaydın

Kaynak: Editör:
Etiketler: 14, Martta, vizyona, girecek, "Sadece, Sen", filmi, için, dün, Kanyonda, basın,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Belçim Bilgin kurallarını yıktı
Belçim Bilgin kurallarını yıktı
Yorumlar
Haber Yazılımı