Haber Detayı
21 Mart 2014 - Cuma 15:43 Bu haber 840 kez okundu
 
Demet Akalın, Doktorunu Mahkemeye Veriyor
1.5 ay önce sezaryenle doğum yapan Demet Akalın'ın sağlık problemleri devam ediyor.
Magazin Haberi
Demet Akalın, Doktorunu Mahkemeye Veriyor

Kızı Hira'nın doğumuyla sevince boğulan Demet Akalın, normal hayatına dönmeye hazırlanırken büyük bir şokla karşılaştı. Sanatçı, doğumun ardından sol tarafındaki uyuşukluk ve ağrıların dinmemesi üzerine hastaneye koştu. Akalın'ın doktoru, durumun geçici olduğunu söyleyip beklemesini tavsiye etti.

BAŞKALARI KADINLAR DA VAR

Ancak Akalın, aradan 1.5 ay geçmesine rağmen ağrıları dinmeyince doğumu yaptıran doktoru F.Ş.'yi mahkemeye verme kararı aldı. Bu arada aynı doktorun, daha önce başka kadınlar tarafından yine aynı şikayetle mahkemeye verildiği de ortaya çıktı.

Akalın 'Sütü kesildi' iddiasına şöyle yanıt verdi: "Yanlış beslendim, doktorum tarafından uyarılmadım. Mankenlikten geldiğim için 8-9 kez silikon ameliyatı oldum. Diyorlarki 'silikon ameliyatı süt vermeye engelemez' diye. Evet engel değil, göğüste süt var ama gelmiyor. Göğüs ucunu çok kestirmiştim geçmişte. Bebeği o kadar istemişim, ben gerizekalı mıyım, emzirmeyeyim. Süt verince daha çabuk kiloları veriyorsun. İki üç gün süt geldi ama bebeğimi doyurmuyordu. Süt veremediğim için diyete başladım.'

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör:
Etiketler: Demet, Akalın, Doktorunu, Mahkemeye, Veriyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı