İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
gizem stkb
gizem stkb
BUSE ARICI RADYO FD'de..
BUSE ARICI RADYO FD'de..
Haber Detayı
31 Mayıs 2016 - Salı 19:13 Bu haber 2075 kez okundu
 
Doksan Ülkenin Güzellik Kraliçeleri 15 Temmuzda İstanbul’a Geliyor.
Miss Globe Güzellik yarışmasının Uluslararası finalinin 15 Temmuzda İstanbul’da yapılacağı açıklandı.
Magazin Haberi
Doksan Ülkenin Güzellik Kraliçeleri 15 Temmuzda İstanbul’a Geliyor.

Miss Globe örgütünün merkez ofisinden basın sözcüsü Serdar Akkaya tarafından yapılan açıklamaya göre yarışma dolayısı ile 90 ülkeden güzellik kraliçeleri İstanbul’a gelecek. 4 Temmuzdan itibaren başlayacak kamp döneminde Ulusal güzellik kraliçeleri İstanbul’un tarihi ve turistlik yerlerini gezecekler. 15 Temmuzda ise final gösterisi için sahneye çıkacaklar.

Miss Globe Güzellik yarışmasının önceki yılki International finali Azerbaycan’ın Bakü’deki 23 bin 500 seyirci kapasiteli Crystal Hall’de gerçekleşmişti.

Yarışmanın ana sponsoru ise Hazar Denizi içinde 1 milyon nüfuslu kent kuran ve yine dünyanın en uzun binası olan 1050metre uzunluğundaki Azerbaycan Towers’ın yapımcısı Avesta Concern-İbrahim Nehramlı olmuştu. Yarışma da Romanya’dan INNA Türkiye’den Haluk Levent, Gökhan Özen, Demet Akalın, Azerbaycan’dan Vagif Nagiyev sahne almıştı.

Yarışma’nın finalinde görevli jüri tarafından Avusturalya güzeli Esma Voloder Küre güzeli seçilmişti. Kraliçe olduktan sonra Voloder gençleri  ve çocukları uyuşturucu ve kotu alışkanlıklardan koruma amacı ile çalışan Avusturalya Vakfının yardım fonunun başkanlığını üstlendi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Doksan, Ülkenin, Güzellik, Kraliçeleri, 15, Temmuzda, İstanbul’a, Geliyor
Yorumlar
Haber Yazılımı