Haber Detayı
21 Ekim 2013 - Pazartesi 14:26 Bu haber 2245 kez okundu
 
Ebru Gündeş'in Düeti Demet Akalın'ı Ağlattı
Ebru Gündeş'in 'O Ses Türkiye' programında 'Sen Sevdalı Ben Belalı' şarkısını seslendirmesi, ekran başında programı izleyen Demet Akalın'a duygusal anlar yaşadı.
Magazin Haberi
Ebru Gündeş'in Düeti Demet Akalın'ı Ağlattı

Ebru Gündeş'in 'O Ses Türkiye' programında bir yarışmacı ile yaptığı düet, Demet Akalın'ı ağlattı. Gündeş, jüri üyesi olduğu programda; 'Sen Sevdalı Ben Belalı' şarkısını seslendirirken, ekran başında onu izleyen Demet Akalın duygusal anlar yaşadı 

"SEN HEP AĞLAT BİZİ"

Beş aylık hamile olan Akalın, Twitter'a "Hamile kadını ağlatmaya utanmıyor bu Ebru Gündeş! Ayy nasıl bir düet kaçırmışım..." diye yazdı. Akalın'ın bu tweet'ine Ebru Gündeş'ten yanıt gecikmedi. Ünlü şarkıcı, Akalın'a hitaben 'Niyetim asla seni üzmek ve ağlatmak değildi" diye yazdı. Bunun üzerine Demet Akalın ise şu yanıtı verdi: "Sen hep ağlat bizi, hep güzel ağlayalım inşallah. Az acılı doğacak bizim Hira, seni dinletiyorum ona. Güçlü olsun senin gibi. Allah seni eşine, sesini bize bağışlasın Ebru."

"BERABER GÜLÜP, BERABER AĞLAYALIM"

Gündeş ise Akalın'a iyi dileklerini iletti: 'Allah sana önce sağlıkla bebeğini kucağına almayı, sonra da eşinle, evladınla ve işinle güzel bir ömür sürmeyi nasip etsin. Rabbim Hira'nın sağlıkla dünyaya gelmesini nasip etsin de beraber gülüp beraber ağlayalım .

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ebru, Gündeşin, O, Ses, Türkiye, programında, Sen, Sevdalı, Ben, Belalı, şarkısı
Yorumlar
Haber Yazılımı