Haber Detayı
28 Ocak 2014 - Salı 10:05 Bu haber 864 kez okundu
 
Ebru&Sinan: 'Gece ve gündüzün aşkı'
"Ebru normal olarak erken yatıyor, gece yaşayan bir adama âşık olmasına rağmen çocukları okula göndermek için saati asla kaçırmıyor."
Magazin Haberi
Ebru&Sinan: 'Gece ve gündüzün aşkı'

Önceki akşamlardan birinde şu sıralar magazin basınının tek kare alabilmek için uğraştığı gözde çift Ebru Şallı ve Sinan Akçıl'la beraberdim.

Çok sevdiğim bir aile dostumuzun evine konuk olduk. Tam karşımda dünya güzeli Ebru, yanında da Sinan olmak üzere gecenin geç saatlerine kadar süren bir yemek oldu.

Zürih'te geçirdikleri ufak bir kayak tatilinden dönen ikili tatillerini anlattı ilk önce. Bize bir şeyler anlatıyorlar ama gözlerini birbirlerinden alamıyorlar.

İlişkiye dair her şeyi gözler anlatıyor. Ne yalan söyleyeyim uzun süredir çevremde birbirine bu kadar aşkla bakan bir çiftle karşılaşmamıştım, enerjilerinden umut doldu içime.

Neredeyse 5 ay olmuş beraberlikleri. Burada bir parantez açıp parmak hesabıyla Ebru'nun boşandığı tarihten itibaren 5 ay sayanlar için açıklama yapmalıyım; evlilikler boşanma tarihlerinden çok önce biter!

Bir sabah uyanırsınız ve boşanalım diye mahkemeye gitmezsiniz. Hele dünya güzeli çocuklarınız varken bu konu daha bir imkansız hale gelir.

Aylarca düşünüp orta yolu anca bulanabildiğini hatırlatmak isterim. Hele Ebru gibi bir anne için. Ebru gibi derken, bildiğiniz çocuklarına tapan bir anne.

Yemek boyunca telefondan küçük oğlan Pars'ın videoları, kızı Beren'in fotoğrafları derken bizi sürekli besledi. Tamam, ortada bir aşk var ama çocuklar her daim ön planda.

GECE VE GÜNDÜZÜN AŞKI

Bu aşkın yarattığı çocuklar ise Sinan Akçıl'ın şarkıları. Sinan'ın mart ayında piyasaya çıkacak olan yeni albümündeki şarkıların tamamı Ebru'ya yazılmış.

Piyasaya düşen "Gözlerime bakma bari mavi mavi..." sözleriyle bezeli ‘Mavi Mavi' ve henüz yapım aşamasında olan"Kimse bilmez ne yaşadık, bir bilen ikimiz" sözlerini içeren şarkılar yakında listelere düşecek.

"Telif al bu şarkılardan" diyorum Ebru'ya gülüyoruz. Şarkılar ortada uçuşurken ben ilişkilerine dair en çok gece gündüz farkını merak ediyorum.

Sinan gece adamı, o hayran hayran dinlediğiniz şarkıların hemen hepsi gün ışımadan az önce çıkıyor.

Ebru'ya yazılan Hafiza'nın "Uyuyor musun..." diye başlayan sözleri Ebru'nun "İyi geceler" mesajının hemen ardından saat 06.00'da yazılmış mesela.

Ebru normal olarak erken yatıyor, gece yaşayan bir adama âşık olmasına rağmen çocukları okula göndermek için saati asla kaçırmıyor.

Gecenin sonunda can alıcı soruyu soruyorum: Sinan pilatese ya da yogaya başlar mı?

Sinan en büyük kahkahasını bu sorum ile atıyor. "Ben yapabileceğimi düşünmüyorum, salonun aletli bölümünde daha rahatım" diye yanıtlıyor ve geceye devam ediyoruz.

Gece boyu hep aynı şeyi düşünüyorum onlara bakıp bakıp; uzun süredir birbirine bu denli âşık bir çift görmemiştim, iyi geldi!

OBEN BUDAK / HABERTÜRK İNTERNET SİTESİ

Kaynak: Editör:
Etiketler: "Ebru, normal, olarak, erken, yatıyor, gece, yaşayan, bir, adama, âşık, olmasına
Yorumlar
Haber Yazılımı