Haber Detayı
23 Ağustos 2013 - Cuma 17:08 Bu haber 2236 kez okundu
 
Fatih CHP Belediye Başkan Aday Adayı Uğur ATAŞ RADYO FD'ye geliyor
Fatih CHP Belediye Başkan Aday Adayı Uğur ATAŞ RADYO FD'ye geliyor
Medya Haberi
Fatih CHP Belediye Başkan Aday Adayı Uğur ATAŞ RADYO FD'ye geliyor

Fatih CHP Belediye Başkan Aday Adayı Uğur ATAŞ RADYO FD'ye geliyor. 26 ağustos pazartesi saat 10:00 - 12:00 saatleri arasında www.radyofd.com adresinden izlenebilen programı kaçırmayın..

UĞUR ATAŞ KİMDİR?

06.01.1971 MARDİN-KIZILTEPE’de doğdu, İlk ve Orta Okulu Kızıltepe’de tamamladı, lise eğitimine İstanbul Aksaray’da bulunan Pertevniyal Lisesi’nde başlayıp Yalova Lisesi’nden mezun oldu. 1990 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’ne kayıt oldu. 1994’te mezun oldu. 2001 yılında mali müşavirlik ruhsatı aldı. 10 yıl bu işle iştigal etti, halen sigorta acenteliği ve ihracat işleri ile uğraşmakta. Evli ve 1 kız çocuğu babası, 1984 yılında eğitim için geldiği FATİH ilçesinden 29 yıldır ayrılmadı;’’ dedi.

Tanıtımdan sonra kürsüye çıkan uğur Ataş, neden aday olduğunu ve kısaca amaçlarının ne olduğunu anlatarak destek veren arkadaşlarına, meclis üyelerine katılımcılara teşekkür etti.

Uğur ataşa konuşma devamla ‘’Cumhuriyet Halk Partisi’nin çok değerli örgüt emekçileri; kıymetli Fatihliler, CHP Fatih’te ilçe yöneticiliği, ilçe saymanlığı ve ilçe başkanlığı gibi onurlu görevleri ifa ettikten sonra, 2014 yerel seçimlerinde Belediye Başkan Aday Adaylığı için, 15 Temmuz 2013 tarihinde ilçe başkanlığı görevimden ayrıldım.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fatih, CHP, Belediye, Başkan, Aday, Adayı, Uğur, ATAŞ, RADYO, FDye, geliyor
Yorumlar
Haber Yazılımı