Haber Detayı
27 Şubat 2017 - Pazartesi 09:27 Bu haber 1892 kez okundu
 
Gözde Coşkun 2017'nin Reklam Yıldızı!
Gözde Coşkun, Reklam Yıldızı Oldu! Bankalararası Kart Merkezi‘nin (BKM) “hızı seç temassız öde geç” mottosuyla hazırlanan reklam filmleri serisinde güzel manken ve oyuncu Gözde COŞKUN oynadı. Reklam filmindeki başarısıyla büyük beğeni toplayan güzel manken başarı grafiğinde çıtayı yükselterek 2017 yılına iyi bir giriş yaptı.
Magazin Haberi
Gözde Coşkun 2017'nin Reklam Yıldızı!

BKM’nin yeni marka yüzü olmayı başaran güzel oyuncu Gözde COŞKUN zarafeti ve asil duruşu, magazin ve gece yaşamanın uzak, iş ve sanat hayatında İyice Yükselttiği Çıtasıyla Temasızların ve sanatseverlerin ilgi odağındaki yıldız oldu.


Temassız Güzel İlgi Odağında!

İstanbul’un gözde alışveriş ve yaşam merkezi Zorlu Center eataly de çekimleri yapılan ve banka kartlarının daha yaygın kullanımına dikkat çekmeyi amaçlamakta.  “İyice Yükselt Çıtayı - Temassız” hızı seç #temassızödegeç sloganıyla iki kadın arasında hoş rekabet vurgusu ve şık kıyafet seçimiyle kart kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başardı.


Podyumların Asil Güzelinin Sürprizi Var!

Sinema salonları, TV ve sosyal mecralarda reklam filmi “İyice Yükselt Çıtayı- Temassız”’ın dönmeye başlamasıyla iyi bir sükse yapan güzel manken önümüzdeki günlerde sanat yaşamıyla alakalı sürprizlerin olacağını söyledi.Mart ayında ünlü bir kozmetik firmasının reklamında kendisini izleyeceğimizi söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gözde, Coşkun, Reklam, Yıldızı, Oldu Bankalararası, Kart, Merkezi‘nin, (BKM), “
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Gözde Coşkun 2017'nin Reklam Yıldızı!
Gözde Coşkun 2017'nin Reklam Yıldızı!
Gözde Coşkun 2017'nin Reklam Yıldızı!
Yorumlar
Haber Yazılımı