Haber Detayı
06 Mart 2014 - Perşembe 12:28 Bu haber 2507 kez okundu
 
INNA TÜRKİYE'DE
İNNA 'YI TÜRKİYE'YE GETİREN ŞİRKETİNDEN BASIN AÇIKLAMASI
Magazin Haberi
INNA TÜRKİYE'DE

Taksim Club IQ'da vereceği konser için Türkiye'ye gelen INNA hakkında basına, konser sırasında şampanya istediği ve gelen şampanyaları az bulduğu için konserini 20 dakikayla sınırlandırıp sahneden indiği  yönünde bir haber servis edilmiştir. Çeşitli gazete ve haber portallarında yer alan bu haber gerçeği yansıtmamakla beraber asılsız bilgiler içermektedir.

 

Yaşanan olayların aslında INNA (Elena Alexandra Apostoleanu), konser gecesi sahnede repertuarının toplam süresi olan 30 dakika ile beraber, kendisini izlemeye gelenlerle sohbet ettiği süreyle birlikte 40 dakikalık bir süre sahnede kalmıştır. Bu süre mekan sahibinin ve organizasyon şirketinin bilgisi dahilinde olan bir süredir ve bu süre boyunca mekanın güvenlik kameraları kayıt altında kalmıştır. 20 Dakikalık bir süre ve erken sahneden ayrılma gibi bir durum kesinlik söz konusu olmamıştır. Şampanyalarla ilgili ise INNA'nın sahnede söyledikleri, kendisine çok sayıda şampanya geldiği ve sahnede hareket alanının kalmadığı yönündedir. Ancak sahneden ayrılışının bununla bir ilgisi yoktur ve kesinlikle müşterilerden bu yönde bir tepki almamıştır. Aksine konser sonrası konseri izlemeye gelenler INNA'nın kulisi önünde onunla fotoğraf çektirebilmek için sıra olmuş ve Alexandra kimseyi geri çevirmemeye çalışmıştır. Ayrıca konser sonrası fenalaşan bir hayranını kendi aracına alarak sakinleştirmiş ve otele kadar eşlik etmesine izin vermiştir.

 

Kendisinin tüm iyi niyetine rağmen reyting uğruna yapılan bu haberi kınıyor ve medya kuruluşlarının kanıt olmaksızın bir sanatçının şahsına yapılan bu saldırıyı sorgusuz yayınlamasından üzüntü duyuyoruz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İNNA, YI, TÜRKİYEYE, GETİREN, ŞİRKETİNDEN, BASIN, AÇIKLAMASI
Yorumlar
Haber Yazılımı