Haber Detayı
21 Ekim 2013 - Pazartesi 16:00 Bu haber 1060 kez okundu
 
Kaya Çilingiroğlu: Amerika'da Olsa Zehra'nın Velayetini Alırlar
Hülya Avşar'ın açıklamalarına sinirlenen Kaya Çilingiroğlu, "Amerika'da bir ebeveyn bu tipte söylemde bulunursa çocuğun velayeti elinden alınır." dedi.
Magazin Haberi
Kaya Çilingiroğlu: Amerika'da Olsa Zehra'nın Velayetini Alırlar

Hülya Avşar 15 yaşındaki kızı Zehra Çilingiroğlu için tartışma yaratacak bir açıklama yaptı! Avşar, "Kızımı sokakta içki içmiş, elinde sigara görebilirler. Ben bunlara izin veriyorum kardeşim. Diğerlerine b.k yemek düşer. Zehra benden gizli bir şeyi yapmaz. 15 yaşında, gençliğini yaşayacak. Hangimiz o yaşlarda gizli sigara içmedik, alkol almadık ki. İlan ediyorum; karışmayacaklar kızıma. Benim hiç yasağım yok. Hepimiz çocuk olduk. Sigara içtik, içki içtik, dans ettik, öpüştük" dedi. 

"İÇKİ, SİGARA İÇİP ÖPÜŞMESİ ADETLERİMİZE AYKIRI" 

Hülya Avşar bu sözleriyle eski eşi, kızı Zehra'nın babası Kaya Çilingiroğlu'nu sinirlendirdi. Kaya Çilingiroğlu Posta gazetesine yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Baba olarak kızımın bunları yaşamasını asla istemem. Bunun için üstüme düşeni de yaparım. 15 yaşında bir çocuğun içki, sigara içip öpüşmesi örf ve adetlerimize aykırı. Bu dünyada da böyle 

"ZEHRA O TARZ DAVRANIŞLARI OLAN BİR ÇOCUK DEĞİL" 

Görmezden gelirseniz ileride vahim bir tablo ile karşılaşırsınız. Amerika'da bir ebeveyn bu tipte söylemde bulunursa çocuğun velayeti elinden alınır. Zehra o tarz davranışları olan bir çocuk değil. Hülya neden böyle gereksiz açıklamalar yapıyor anlamadım." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hülya, Avşarın, açıklamalarına, sinirlenen, Kaya, Çilingiroğlu, “Amerikada, bir,
Yorumlar
Haber Yazılımı