Haber Detayı
04 Mart 2014 - Salı 20:04 Bu haber 8002 kez okundu
 
Nişantaşı 37 onunla daha renkli; Gökçen Paprika
16 yaşında modelliğe başlayan, vip defilelerin aranan ismi olan sosyetik güzel Gökçen Paprika şu sıralar Nişantaşı 37 ’nin işletmeciliğini yapıyor. Kendisiyle La Societe okurları için yeni mekanı ve kariyeri üzerine söyleştik.
- Haberi
Nişantaşı 37 onunla daha renkli; Gökçen Paprika

Sizi sosyetik model olarak tanıyoruz nasıl başladınız modelliğe?

Modelliğe 16 yaşımda başladım. Lisede bir defileye davet edildim. Öğretmenlerimin ikna çabaları sonucu ilk defileme çıkmış oldum. Sonra da gelen teklifleri değerlendirdim ve bu mesleğe adım atmış oldum.  

 

Kariyer değişikliğine gidip işletmecilik yapmaya başladınız, neden böyle bir seçim?

Aslında işletmecilik hiç düşündüğüm bir meslek değildi. Gerçekten oldukça kalabalık bir çevrem var ve bu yüzden hep işletmecilik teklif edilirdi. Ama ben kendi işimde çok mutluydum ve aldığım eğitimler doğrultusunda gelecekteki planım sadece iyi tasarımları hayata geçirmek ve bir ihtimal oyunculuğa ağırlık verebilmekti. Nişantaşı 37’yi, mekanı daha görmeden kabul ettim. Sahiplerini önceden de tanımıyordum üstelik. Sadece içimden bir ses burasının doğru adres olduğunu, başarılı olacağımı söyledi. Gerçekten sadece bu yüzden denemek istedim.

 

Nişantaşı 37 kimin fikriydi, siz nasıl dahil oldunuz?

Nişantaşı 37 zaten 7 senedir var olan bir mekan. Bana bu teklif patronum Alen Yazmaciyan ve Zeynep Elman’dan, ortak bir arkadaşımız aracılığı ile geldi. 10 Ekim 2013’te açılışımı yapıp ekibe dahil oldum.

 

Müşteri kitleniz kim?

Açıkçası belirli bir kitlemiz yok. Her kitleden her tarzdan arkadaşlarımızı bir araya topluyoruz. Çünkü burası butik bir mekan.

 

Ne zaman gelsem hafta içi hafta sonu fark etmeksizin hınca hınç kalabalık, haftanın kaç akşamı açıksınız?

Haftanın altı günü açığız ve beş gün canlı müzik yapıyoruz. Mekanda loca yok. Standlar ve uzun bistrolardan oluşan iç içe eğlenilen bir yer burası. Beş akşamda dört sanatçı sahneye çıkıyor. Rahat giyinip müzik dinlemek için gelebilirsiniz.

 

Modelliğe devam mı?

Modelliğe devam etmiyorum açıkçası vaktim de yok. Fakat tabii ki değerlendiriyorum, yani kesin ve net kapatmadım bu sayfayı. Beni heyecanlandıran işleri kabul edeceğim.

 

İş dışındaki zamanlarınız nasıl geçiyor?

İş dışında pek vaktim yok aslında. Olursa da dinleniyorum. Spor yapmak ve paten kaymak en çok yaptıklarımdan…


(La Societe Mart sayısı "mekan" sayfası röportajıdır)

Kaynak: Editör:
Etiketler: 16, yaşında, modelliğe, başlayan, vip, defilelerin, aranan, ismi, olan, sosyetik
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Nişantaşı 37 onunla daha renkli; Gökçen Paprika
Nişantaşı 37 onunla daha renkli; Gökçen Paprika
Yorumlar
Haber Yazılımı