Haber Detayı
27 Mart 2014 - Perşembe 12:09 Bu haber 1038 kez okundu
 
NKÜ Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu
Namık Kemal Üniversitesi'nin (NKÜ), düzenlediği "Medya Ödülleri" töreninde, 17 farklı kategorideki ödüller sahiplerine verildi.
Medya Haberi
NKÜ Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu

NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, rektörlük binasında düzenlenen törende, medyanın günlük haberleri, sanatı, bilimi ve eğlenceyi bir araya getirerek halka sunduğunu sunduğunu söyledi.

Sunuculuğunu Arda Esen'in yaptığı törende, 17 farklı kategoride ödül verildi.İnternet üzerinden yapılan oylama sonucunda en iyi kadın oyuncu ödülü Çiğdem Batur'a, en iyi erkek oyuncu ödülü Alper Saldıran'a, en iyi kadın sanatçı ödülü Niran Ünsal'a, en iyi erkek şarkıcı ödülü Çelik'e, en iyi Türk halk müziği sanatçısı ödülü Ceylan'a, en iyi dizi ödülü "Beni Böyle Sev" dizisine, en iyi magazin programı ödülü "Süper Starlife" ile Simge Tertemiz'e, en iyi spiker ödülü Ekin Olcayto'ya, en iyi spor programı ödülü "Derin Futbol" programına, en iyi müzik grubu ödülü Yüksek Sadakat'a, en iyi kadın yorumcu ödülü Hande Yener'e, en iyi yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster ile Kenan Işık'a, en iyi belgesel programı ödülü "Ömür Dediğin" programına, en iyi gençlik programı ödülü Kampüs Magazin'e, teşekkür ödülü Tayyar Işıksaçan'a, en iyi spor spikeri ödülü Ertem Şener'e, en iyi spor yorumcusu ödülü Sinan Engin'e, en iyi hafta sonu programı ödülü Kenan Erçetingöz ile Yüzyüze'ye, en iyi gezi programı ödülü Davetsiz Misafir'e, en iyi radyo programı ödülü Serdar Gökalp'a verildi.Törende, Reha Muhtar'a da onur ödülü verildi. Muhtar'a ödülünü, Rektör Prof. Dr. Şimşek takdim etti. Programda ödül alan sanatçılardan Ceylan, öğrencilere mini bir konser verdi.

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör:
Etiketler: NKÜ, Medya, Ödülleri, Sahiplerini, Buldu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
NKÜ Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu
NKÜ Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu
NKÜ Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu
Yorumlar
Haber Yazılımı