Haber Detayı
10 Mart 2014 - Pazartesi 10:47 Bu haber 799 kez okundu
 
Recep İvedik, Hollywood Filmlerini Solladı!..
Türkiye'de yaklaşık 5 milyon kişinin izlediği Recep İvedik 4; Alman gazetesi Bild'e konu oldu. Avrupa'da en çok izlenen 4. yapım olan İvedik; Hollywood filmlerini geride bıraktı.
Magazin Haberi
Recep İvedik, Hollywood Filmlerini Solladı!..

Vizyona girdiği günden beri tüm rekorları alt üst eden; bugün itibariyle de Türkiye'de yaklaşık 5 milyon kişi tarafından izlenen "Recep İvedik 4"ün başarısı sınırları aştı! Şahan Gökbakar'ın son filmi; Avrupa'da en çok izlenen yapımlar arasında 4. sırada yer aldı.

ŞAŞKINLIK YARATTI
Bir Türk filminin elde ettiği başarıyı şaşkınlıkla karşılayan Almanya'nın en yüksek tirajlı gazetesi Bild de; Recep İvedik 4'ü haber yaptı. Avrupa'daki gişe rakamlarını açıklayan gazete; Şahan imzalı filmin 386 bin 249 kişi tarafından izlenerek Avrupa listesinde ilk 5'te olduğunu duyurdu.

SIRADA ABD VAR!
Başrollerinde George Clooney ve Matt Damon'ın rol aldığı 'The Moments Men' (Hazine Avcıları) filmini bile geride bırakan Recep İvedik 4'ün bu başarısı; ekip tarafından gururla karşılandı. Dev promosyon çalışmalarına rağmen Hollywood filmlerini gişede sollamaktan dolayı çok mutlu olan Şahan Gökbakar, Recep İvedik 4'ün Nisan ayında da ABD'de vizyona gireceğini açıkladı.

TAKVİM

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türkiyede, yaklaşık, 5, milyon, kişinin, izlediği, Recep, İvedik, 4, Alman, gaze
Yorumlar
Haber Yazılımı