Haber Detayı
10 Mart 2014 - Pazartesi 10:18 Bu haber 977 kez okundu
 
Russell Crowe ile Cem Yılmaz neden gerildi?..
Cem Yılmaz’ın Russell Crowe’un “The Water Diviner” filmine dahil olma öyküsü, Artı 1’de yayınlanan “Yekta Kopan’la Cumartesi”de ortaya çıktı.
Magazin Haberi
Russell Crowe ile Cem Yılmaz neden gerildi?..

'Cem'i nasıl ikna ettim?'

Programa konuk olan Cem Yılmaz, ekibe nasıl katıldığını şöyle anlattı: “Russell Crowe, Türk karakterleri oynaması için oyuncu arıyordu. Benim olduğum filmleri de izlemiş. Bana ulaştı. Senaryoyu okudukça, biraz da kendisiyle konuşunca hoşuma gitti yaklaşımı. Magazinden takip edince, ‘Oscar’lı bir oyuncu eli cebinde gelmiş burada oyuncu seçiyor’ gibi şeyleri görünce hoşuma gitmemişti doğrusu.”

GERGİN GÖRÜŞME

Programda, Russell Crowe’un Yılmaz’la ilgili açıklamaları da yer aldı: “Yapım sürecinin başında konuştuğum herkes, Cem Yılmaz’la tanışmam gerektiğini söyledi. Ama o benimle tanışmayı istemedi. İlk görüşmeyi ayarlamak bile epey zaman aldı.

İlk görüşmemiz çok kibarca geçti. İkinci görüşmemiz biraz gergindi, çünkü hâlâ bir yanıt vermiyordu. Üçüncü görüşmemizde sanırım beni gerçekten bir insan olarak görmeye başladı. Sinemaya olan tutkum büyük. Sonunda bunu Cem’e anlatabildim.”

HÜRRİYET

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cem, Yılmaz’ın, Russell, Crowe’un, “The, Water, Diviner”, filmine, dahil, olma,
Yorumlar
Haber Yazılımı