Haber Detayı
13 Kasım 2013 - Çarşamba 11:44 Bu haber 3576 kez okundu
 
Tescilli Güzel Uluslararası Finale Hazırlanıyor
EN GÜZEL HEYECANI BAŞLIYOR Miss Eurovision Türkiye güzeli seçilen Derya Erdem, uluslararası finale sayılı günler kala, 32 ülkeden gelecek güzellerle yarışmanın heyecanını yaşıyor.
Magazin Haberi
Tescilli Güzel Uluslararası Finale Hazırlanıyor

Derya ERDEM Kimdir ?

İsviçre’de doğan, Londra’da yönetim bölümü okuyan, 25 yaşındaki Derya Erdem 5 yabancı dil biliyor. İngilizce, Almanca, Flemenkce, Fransızca ve Türkçe. 5 senedir İstanbul’da yaşayan Erdem, özel bir şirkette yönetici asistanı olarak çalışıyor.  Best Model 2013 yarışmasında Best Press ödülü almıştır.

 EN GÜZEL HEYECANI BAŞLIYOR

Miss Eurovision Türkiye güzeli seçilen Derya Erdem, uluslararası finale sayılı günler kala, 32 ülkeden gelecek güzellerle yarışmanın heyecanını yaşıyor.

 

Derya Erdem, 18 Kasımda güzellerin yurt dışından gelmeye başlayacağını, heyecanlı ve eğlenceli bir sürecin onları beklediğini, yabancı güzellerle rakip olmasının yanı sıra ev sahibi olmanın bilincinde de olduğunu söylüyor. Kamp sürecinden aylar evvel sıkı bir hazırlık içine girdiğini,  yaşam koçuyla hazırlandığını, beslenme ve spora önem verdiğini belirtiyor.

 

Kamp Süreci

Derya Erdem, kamp sürecine girdikten sonra çok yoğun olacaklarını, “Güzelliğin Evrimi” konsepti ile hazırlanan final gecesi koreografına bir dansçı gibi hazırlandıklarını söyledi. Aynı zamanda, yabancı güzellerle sponsor ve protokol ziyaretleri yapacaklarını, İstanbul’un tarihsel zenginliğini ve güzelliğini göstermek için kültürel gezilere katılacaklarını belirtti. Türk hamamında özel bir Türk gecesi, Ortaköy, bebek gibi gözde mekanlar da eğlenceye doyacaklarını sözlerine ekledi.

 

 Editöre NOT:

Miss Eurovision güzellik yarışması RENASANS Group tarafından organize edilmektedir. Bu güne kadar yapılan güzellik yarışmalarına renk, desen, boyut kazandıracak olan yarışma dans ve görsel şhowlarla, güzelliğin evrimini sahneye taşıyacak.

Genel Sanat Yönetmeni: Levent Yılmayan

Koreograf: Ferhan Aral

Koordinatör: Barış Kıvılcım

www.misseurovision.com

 

 EMRAH KAYIHAN
 


Kaynak: Editör:
Etiketler: EN, GÜZEL, HEYECANI, BAŞLIYORMiss, Eurovision, Türkiye, güzeli, seçilen, Der
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Tescilli Güzel Uluslararası Finale Hazırlanıyor
Yorumlar
Haber Yazılımı