Haber Detayı
01 Şubat 2014 - Cumartesi 11:13 Bu haber 811 kez okundu
 
Tuğba Ekinci'den 'Delikanlım' açıklaması!..
"Bülent Ersoy Show"da söylediği 'Delikanlım' şarkısı nedeniyle sosyal medyada alay konusu olan Tuğba Ekinci, hakkındaki eleştirilere yanıt verdi. Ekinci performansını 'talihsiz bir kaza' olarak yorumladı.
Magazin Haberi
Tuğba Ekinci'den 'Delikanlım' açıklaması!..

Tuğba Ekinci, önceki akşam Etiler’de görüntülendi. 'Bülent Ersoy Show’ da gerçekleştirdiği canlı performansların ardından eleştiri alan ve alay konusu haline gelen Tuğba Ekinci, o geceyle ilgili olarak “Söylenecek bir şey yok. O talihsiz bir kazaydı. Her zaman her şey olabilir. Zaten her gittiğim programda canlı okurum diye bir iddiam yok. Orada benden istendiği için kaçmadım. Peslerde bir problemim oldu. Monitörden ses alamıyordum. O yüzden bundan sonra gittiğim programlarda hep okumaya çalışacağım. Fakat dediğim gibi teknik sorunların olmadığı yerlerde. Canlı yayında hata yapmak mubahtır. Her yerde canlı okumuyorum ki keşke herkes benim gibi çıkıp hatalı-hatasız okuyabilse. Güzel bir geceye imza attım. Orada sesleri fazla duyamıyordum. Yayın sırasında hatalarımın ne kadar fazla olduğunu anlayamadım. Eve gelip internetten izlediğimde oooo mahvolmuşum rezil olmuşum, ben bu işi direk bırakayım dedim.” dedi. 

Sosyal paylaşım sitelerinde yapılan eleştirilere hak verdiğini söyleyen Ekinci, “İnsanlar çok fazla 'Yetenek Sizsiniz' gibi programlar izlediği için bizim çok iyi olmamızı bekliyor. Hiç bir zaman Türkiye’de en iyi şarkı okuyan kız olduğumu iddia etmiyorum. En iyi solist değilim ama en kötü solistte değilim." açıklamasını yaptı.

En büyük desteği Yıldız Tilbe’den aldığını belirten Ekinci, “Çok güzel bir şarkı verdi bana. Onun sahne aldığı yerlerde de sahneye çıkıp ‘Delikanlım’ı okuduğum vardır. Repertuvarımda da ‘Delikanlım’ hep vardır. En güzel okuduğum şarkıdır. Canlı yayın kazası diyorum.” dedi.

Ekinci, 'Programın konuk seçiminden dolayı bitirildiği iddialarına' ise “O konulara girmiyorum. Bülent Hanım benim büyüğüm. Beni çok sever. Genel, baştan sona bir rahatsızlık vardı. Benle ilgisi olduğunu sanmıyorum. Bir kişi yüzünden bir şey bitmez. Program bittiği için bu şekilde denmesi, benim üzerime kalması normal” dedi.

Röportajın ardından otomobiline binen Tuğba Ekinci’nin aracının önünde tampon olmaması dikkat çekti. Ekinci, “Kaza mı yaptınız?” sorusuna “4 yıl önce bu aracı getirdiğimde Türkiye’de yoktu. Şimdi çok görmeye başladım. Önünü biraz değiştirirsem biraz daha farklı durur diye düşünüyorum. Tamponu söktürdüm. Bady kit yaptırıyorum.” diye cevap verdi.


BEHLÜL AYDIN / HÜRRİYET İNTERNET SİTESİ

Kaynak: Editör:
Etiketler: "Bülent, Ersoy, Show"da, söylediği, Delikanlım, şarkısı, nedeniyle, sosyal, medy
Yorumlar
Haber Yazılımı