Farklı tasarımlardaki küpeler, piercing ler,aksesuarlar eşsiz uyum ile tasarlanmış yüzükler ve kolyelerile Irmak Balcı Aksesuar bu sezon da vazgeçilmezler arasında yer alıyor.

YAZI ARASI REKLAM ALANI

AKSESUAR SİZİ İYİLEŞTİRİR, İYİ HİSSETTİRİR…

Son yaşadığımız deprem felaketinden sonra yaşamın, şükretmenin ve sağlığın değerini bir kez daha anladığımız bu dönemde,sevginin iyileştiren etkisini hissedin, hissettirin. Sektöründe trendleri belirleyen dizilerde kullanılan gülfigürlü küpe yüzük ve top detaylı tasarım kolye ile güzel olduğu kadar anlamlı tasarımlara da  imza atan Irmak Balcı’ya sosyal medyadan ve Trendyol satış sayfasından ulaşabilirsiniz.

BAHAR AYLARINA UYGUN KALİTELİ VE ŞIK TASARIMLAR

Irmak Balcı yaptığı açıklamada; “İnce ve özenli el işçiliğinin şık bir yansıması olan kolyeler, yüzükler, küpe çeşitleri bu günlerde iyileşmenin, iyi hissetmenin, şifanın ve sevginin hayranlık uyandıran bir sembolü olarak karşımıza çıkıyor. Aksesuar ile pozitif enerjiyi ve sevginin iyileştiren etkisini hissedin. Koleksiyonuma ve indirimlere göz atın, trendleri ve mağazaların ücretsiz teslimat seçeneklerini kaçırmayın. Kalite ve doğru fiyat  anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan  Koleksiyonu ve tüm ürünler Irmak Balcı Aksesuar ve Trendyol mağazalarında sizleri bekliyor.

Ayrıca koleksiyonlarımı ve sürprizlerini facebook ,  twitter,  instagram  sayfalarından da takip edebilirsiniz” dedi.Göz kamaştıran tasarımlara imza atan Irmak Balcı Aksesuar;“Bahar aylarına naif enerjisini bir araya getirdiği koleksiyonu ile giriyor”.

IRMAK BALCI AKSESUAR HAKKINDA

2013 Yılında Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, 5 yıl özel sektörde mühendis olarak çalıştım. O yılların sonunda kendimi hep ticaret alanında hayal ettiğimi farkettim. Aksesuarın moda sektöründe tamamlayıcı parça olması beni cezbetti. Çünkü şık giyinsek de aksesuar olmadan hep eksik olduğunu düşündüm.

En trend tasarım aksesuarların en ulaşılabilir olması mottosuyla bu yola çıktım. 2019 yılından itibaren online satış kanalları, Çayyolu bölgesindeki ofisimiz ve özel davetlerdeki standlar ile hizmet vermekteyiz.